KONST / Litografier / Färglitografi 11676229
nr 1167 6229
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Gamla Stan, signerad och numrerad 147/290, motivet: 41x50
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 mars 2018
kl 18:35:34
27/2 15:34:44
300 kr
5/3 17:41:33
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist